YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

Değerli Paydaşlarımız,

Özak GYO olarak, bir değer yaratmak için, her şeyden önce “Ne değerlidir?” sorusunun yanıtını bulmak gerektiğine inanıyoruz. Attığımız her adımda, hayata geçirdiğimiz her projede, her şeyden önce bu sorunun yanıtına odaklanıyoruz.

Ve bizim için değerli olanı, “ender”, “zamansız”, “özgün” ve “öncü” kavramlarıyla tanımlıyoruz...

Özak GYO olarak bugüne kadar, sektördeki engin tecrübemiz ve nitelikli insan kaynağımız sayesinde, özgün bir iş modeli ve doğru stratejilerle, yatırım değeri yüksek, eskimeyen, zamansız projeler ürettik; üretmeye devam ediyoruz.

Tüm paydaşlarımız için sürekli katma değer yaratan çeşitlendirilmiş portföy yapımız ve sürdürülebilir gelir kaynaklarımızla her dönemde rakiplerimizden ayrıldık. İstikrarlı gelir üretme kabiliyetimiz, başarımızın tesadüf olmadığını gösterdi.

Hayata geçirdiğimiz her projede, ihtiyaçları merkeze koyduk ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda sadece konut değil yeni yaşam alanları, yeni yaşam biçimleri tasarladık, ürettik. Daha hayata geçmeden satış rekorları kıran projelerimiz, inşa ettiğimiz geleceğin ne kadar doğru ve değerli olduğunu ortaya koymaya devam ediyor.

Bugüne kadar olduğu gibi hedefimiz, yarattığımız değeri ve kârlılığımızı her geçen gün daha da artırarak tüm paydaşlarımız için vazgeçilmez olmak. Öncü yaklaşımlarla sektöre yön vermeye devam ederek yepyeni başarılar imza atmak.

Ve en önemlisi ülkemiz için, yarınlarımız için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye devam etmek…

Bu düşüncelerle, Özak GYO ailesinin tüm üyeleri adına, bizlere güç ve cesaret veren paydaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Ahmet Akbalık
Yönetim Kurulu Başkanı